info@arhom.cz

Outsourcing nákupu

Nabízíme možnost zajišťování nákupních činností formou OUTSOURCINGU, tzn. že pracujeme jako Vaše externí nákupní oddělení. Budete se tak moci věnovat hlavní činnosti své firmy a starost s nákupem přenechat na profesionálních nákupčích.

Jedná se například o následující možnosti:

  • ORGANIZACI VÝBĚROVÝCH ŘÍZENÍ
Zajistíme celé nebo část výběrového řízení, které zahrnuje: analýzu potřeb, RFI (Request for Information), určení kritérií pro výběr, realizaci výběrového řízení nebo internetové aukce, vyhodnocení nabídek a doporučení výběru dodavatele, jednání o smlouvě, hodnocení dodavatelů… V případě Vašeho zájmu nám pouze sdělíte, co potřebujete koupit. Ostatní nechte na nás. 

 

  • ZASTUPOVÁNÍ KLIENTA PŘI VYJEDNÁVÁNÍ S DODAVATELI
Pokud nakupujete v zahraničí a neovládáte dokonale cizí jazyky, pomůžeme Vám při komunikaci s dodavateli a vyjednáme tak nejlepší možné podmínky.

  • VYČLENĚNÍ JEDNÉ NEBO VÍCE NAKUPOVANÝCH KATEGORIÍ
Nemáte-li dostatek nákupčích, kapacitu můžete navýšit částečným outsourcingem. Zajišťovat pro Vás budeme nákupní činnosti přesně podle Vašich potřeb. Může to být například objednávání surovin, obalů, služeb, dopravy, ...

  • KOMPLETNÍ OUTSOURCING
Jedná se o zajišťování veškerých funkcí nákupního oddělení. Ideální je pro malé firmy, které se pak mohou plně věnovat své hlavní aktivitě.